Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 12:10:57

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.07.2022   09:49Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 липня по 8:00 27 липня 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі.

Стан забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами:

1. Об’єкти теплопостачання - зруйновано або пошкоджено 26 об’єктів.

2. Об’єкти водопостачання та водовідведення – зруйновано або пошкоджено 14 об’єктів та водопровідно-каналізаційні мережі.

3. Газопостачання – 0,7 тис. абонентів у 22 населених пунктах області не отримують послугу з постачання природного газу.

4. Електропостачання – станом на 06 год. 27 липня послуга з електропостачання не надається 35 абонентам, а саме:

Внаслідок бойових дій – відключених населених пунктів немає, але з різних обставин електропостачання не надається 35 абонентам.

Пожежі – 3:

пожежі в житловому секторі 2:

- в м. Чернігові  в 9-ти поверховому житловому будинку по вул. 1 Гвардійської Армії, 16, кв. 49 об 11 год. 33 хв. 26 липня сталася пожежа в квартирі. Вогнем знищено майно, конструктивні елементи, облицювання стін та стелі кімнати. Причина встановлюється;

- в  с. Скороходове Прилуцькоо району (Талалаївська ТГ)  в господарстві  по вул. Садова, 12 о 23 год. 47 хв. 26 липня сталася пожежа господарчої будівлі (4х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю. Причина та збитки встановлюється.

пожежі сміття – 1:

в м. Чернігові  на відкритій території  по вул. Івана Богуна біля буд. 44 о    00 год. 25 хв. 27 липня  сталася пожежа сміття на площі 8 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не завдано.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:

Протягом доби здійснено 16 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 333 ВНП (з початку проведення робіт -    36 171).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 липня по 20 годину 27 липня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 12-17º, вдень 24-29º тепла.

По м. Чернігову мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8  м/с. Температура вночі 14-16º, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини