Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 20:58:09

Поліція розслідує обставини смертельної автопригоди у Варвинській громаді

25.07.2022   20:37Агенцiя

Наразі поліцейські встановлюють причину та механізм нічної дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої 24-річний водій легковика загинув, а його пасажирка отримала тілесні ушкодження.

Вчора, 24 липня, близько опівночі до чергової частини Прилуцького районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі у Варвинській громаді перекинувся легковий автомобіль.
На місце події негайно виїхали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група райвідділу.
Правоохоронці провели огляд місця події, склали схему дорожньо-транспортної пригоди, опитали можливих свідків та очевидців події.
Попередньо поліцейські встановили, що 24-річний водій легковика не впорався з керуванням, виїхав за межі дороги та перекинувся. Внаслідок автопригоди керманич загинув на місці події, а його 19-річну пасажирку з травмами госпіталізували до лікарні.
Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на територію відділу поліції.
Слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури відкрив провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).
Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди. В рамках провадження призначено низку експертиз. Тривають слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини