Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 05:35:58

З ручками і без: міністерство оборони білорусі хоче купити 1000 мішків для трупів

25.07.2022   20:08Агенцiя

У розпорядженні білоруського опозиційного видання «Гомельскі Флагшток» опинилися документи, в яких зазначено, що міноборони білорусі нібито вивчає цінові пропозиції щодо закупівлі «пакетів для транспортування тіл померлих» у кількості 1000 штук.

У розпорядженні білоруського опозиційного видання «Гомельскі Флагшток» опинилися документи, в яких зазначено, що міноборони білорусі нібито вивчає цінові пропозиції щодо закупівлі «пакетів для транспортування тіл померлих» у кількості 1000 штук.

Запит про надання документів був направлений як мінімум у дві організації: РУП «БелСудЭкспертОбеспечение» та компанію, що надає ритуальні послуги, ТОВ «Фістер».

Приватна компанія «Фістер» відповіла на запит міноборони, що не реалізує мішки для трупів.

Державне «БелСудЭкспертОбеспечение» відписало, що може виготовити 1000 пакетів для трупів протягом 10 календарних днів. Залежно від виконання (з ручками чи без) підприємство готове задовольнити замовлення за 9900 - 13900 рублів (143,5 тис - 201,2 тис грн). Інформатор видання не відповів на питання редакції про джерело походження цих листів. 


Щоб перевірити правдивість листа, журналіст видання зателефонував авторові відповіді — начальниці відділу маркетингу РУП «БелСудЭкспертОбеспечение» Вероніці Ковальчук. Вона підтвердила, що таки надавала відповідь на запит білоуського міноборони про тисячу санітарних мішків.

Нагадаємо, що за добу до повномасштабного вторгнення була інформація, що російське міноборони  закупило мішки для трупів - 45 тисяч штук.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини