Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 22:04:21

На Чернігівщині поліцейські виявили два ворожі схрони з боєприпасами

25.07.2022   09:04Агенцiя

Поліцейські Чернігівського та Новгород-Сіверського районів із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в покинутих будівлях два схрони вибухонебезпечних предметів, облаштовані російськими окупантами.

Під час відпрацювання прикордонних населених пунктів у Чернігівському та Новгород-Сіверському районах поліцейські спільно зі співробітниками військової контррозвідки та прикордонниками обстежили місця короткочасної дислокації військових рф під час бойових дій.

В лісосмузі поблизу одного з сіл Чернігівського району правоохоронці виявили схрон із гранатометом, протитанковими мінами, гранатами та набоями.

Аналогічна знахідка чекала на правоохоронців в покинутому будинку Семенівської громади. Тут поліцейські виявили мінометні міни, гранати, ВОГи, тротилові шашки та набої.

В подальшому вилучені боєприпаси будуть передані Збройним силам України.

Поліція Чернігівської області


Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини