Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 липня, 16:27:16

Волонтери Goodacity передали безхатькам-хвостикам 300 кг корму

25.07.2022   09:00Агенцiя

300 кілограмів корму і море любові – і все це для того, аби зробити життя безпритульних тварин трохи легшим і наповненим піклуванням.

Корм для безхатьок-хвостиків закупили активісти Goodacity та розподілили його між чернігівськими зооволонтерами, які роздають його тваринам.

«Ми допомагаємо тим, хто допомагає нашим чотирилапим друзям, – зазначає волонтерка Goodacity Оксана. – Зооволонтери присвячують багато сил та часу, допомагаючи тваринам, і їхня допомога – безцінна! Тому ми вирішили підтримати їх на їхньому шляху піклування та добра.»  

 Щоденна праця на благо «хвостиків»

 «Ми їздимо по локаціях, де постійно збираються вуличні тварини і насипаємо їм корму. Собаки та кішки вже звикли до нас і самі прибігають до своїх «опікунів», коли бачать здалеку. Але на цьому список щоденних справ для зооволонтерів не закінчується: поставити миску з водою чи пустити в холоди «пухнастиків» погрітися до будинку – прості дії, які можуть врятувати життя! 

Я рада, що у нас розвивається волонтерський рух в Україні, адже дбати про «хвостиків» самостійно дуже складно…  Дякую добродіям з простору добра Goodacity, які роздали корм зооволонтерам по різним районам Чернігова – об’єднання зусиль між однодумцями сприяє кращій роботі!» – розповідає зооактивістка пані Олена. 

Чоловік жінки теж поділяє її погляди: спершу просто годував котиків біля свого гаражу, а потім «запросив» їх всередину, встановивши там спеціальні котячі дверцята.

Тепер у «хвостиків» є прихисток! Щоденно, після роботи, він спішить до котиків зі смаколиками – ніхто не залишиться голодним! Догляд за тваринами – це робота без вихідних, тому що тваринам не скажеш, що ти сьогодні втомився і не порадиш прийти завтра…»

 Не відступати перед труднощами

 «До війни у мене була хороша робота та більші можливості дбати про безпритульних тварин, – розповідає жінка. –  Але після повномасштабного вторгнення росії я втратила роботу і допомагати тваринкам стало значно важче … Тому дуже на часі ініціатива від Goodacity із роздачею корму для тих, хто піклується про безпритульних тварин! Це безцінна допомога для тих, хто хоче допомагати, але, на жаль, не завжди має для цього відповідні можливості!

Тепер на сімейну прогулянку ми з чоловіком беремо торбинку корму, аби нагодувати усіх бажаючих, а діти також беруть з нас хороший приклад!

Удома ми прихистили сімох котиків – це непросто, враховуючи, що живемо у квартирі, проте пройти повз безпритульне кошеня я просто не можу. Кожна тваринка заслуговує на життя з людиною, яка буде про неї дбати. І я рада, коли маю можливість врятувати «хвостика»!»

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини