Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:42:26

Мешканця Чернігівського району засуджено до 11 років позбавлення волі за вчинення умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю

25.07.2022   08:48Агенцiя

Вироком Куликівського районного суду Чернігівської області 46-річного чоловіка визнано винуватим у вчиненні умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Публічне обвинувачення в суді підтримували прокурори Козелецької окружної прокуратури.
 
Слідством встановлено, що в листопаді 2021 року мешканець Чернігівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у присутності трьох малолітніх дітей, наніс своїй співмешканці не менше ста тридцяти ударів в різні частини тіла. Спричинені потерпілій удари завдали жінці сильних фізичних страждань та призвели до розвитку загрозливого для життя стану у вигляді травматичного шоку. Внаслідок заподіяних тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці події, у житловому будинку, в якому проживали з обвинуваченим однією сім’єю. Приводом цьому стали ревнощі.
 
За вчинене вироком суду чоловіка засуджено до 11 років позбавлення волі.
 
Наразі вирішується питання щодо оскарження вироку суду у зв’язку з м'якістю призначеного покарання.
 
Чернігівська обласна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини