Де у Чернігові встановлюють камери, які фіксуватимуть перевищення швидкості?
З метою підвищення безпеки дорожнього руху на вулицях Чернігова 21 липня патрульна поліція розпочинає фіксацію порушень швидкісного режиму транспортними засобами на окремих ділянках проспекту Перемоги та вулиці Шевченка.
Відповідні дорожні знаки встановлені на таких відрізках:
— проспект Перемоги, 29 (площа Перемоги) — проспект Перемоги, 62 (видавництво "Деснянська правда"). Також у зворотньому напрямку. Загальна протяжність відрізку дороги 500 м.
— вулиця Шевченка, 101 (поряд з Чернігівською ЦРЛ) — вулиця Шевченка, 126. Також у зворотньому напрямку. Загальна протяжність відрізку дороги 500 м.
Вказані ділянки визнані аварійно-небезпечними. Рішення приймалося за результатами аналізу статистики дорожньо-транспортних пригод на вулицях Чернігова, які сталися продовж 2021 року.
Фіксація порушень швидкісного режиму транспортними засобами відбуватиметься за допомогою приладів TruCam.
Також нагадуємо, що в Чернігові працюють комплекси автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму.
Закликаємо водіїв дотримуватися правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.