Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 23:13:39

«Галс Агро» постачатиме біометан до газорозподільних мереж

14.07.2022   10:55Агенцiя

Агрохолдинг «Галс Агро» стане першим постачальником біометану до газорозподільних мереж.

Про це повідомляє пресслужба Біоенергетичної асоціації України.

Перше в Україні фізичне приєднання потужностей заводу до газорозподільних мереж та виробництво біометану попередньо відбудеться на початку 2023 року.

Проєктна потужність обладнання очистки біогазу до біометану становить близько 3 млн куб. м. на рік. Це обсяг споживання приблизно 1500 приватних домогосподарств.

Компанія вирощує зернові та енергетичні культури, виробляє цукор, м’ясо та молоко, займається птахівництвом та садівництвом. Відповідно є власна сировина для виробництва біометану.

Наразі Регіональна газова компанія (РГК) та агрохолдинг “Галс Агро” уклали договір щодо приєднання біометанового заводу ТОВ “Городище-Пустоварівська аграрна компанія” у Чернігівській області до газорозподільних мереж.

Фахівці РГК спільно з “Галс Агро” та АТ “Чернігівгаз”, науковими та експертними установами розробляють технічні рішення для підключення виробництва до газорозподільних мереж з використанням найсучаснішого обладнання від провідних виробників Pietro Fiorentini та Emerson.

Наразі “Галс Агро” — великий виробник електроенергії за «зеленим тарифом». У майбутньому частина біогазу буде очищуватись до біометану та закачуватись до газорозподільних мереж Чернігівщини. Вони є найбільш розгалуженими і мають співставний тиск роботи системи з біометановим модулем, що не потребує встановлення додаткового обладнання.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини