У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотиків та психотропних речовин
Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю провели санкціонований обшук в оселі чернігівця та вилучили речовини, що схожі на канабіс, амфетамін та солі альфа-PVP.
Під час проведення оперативних заходів до поліцейських надійшла інформація про те, що мешканець Чернігова зберігає вдома наркотики.
В ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисника правоохоронці виявили та вилучили висушену подрібнену рослинну речовину, що схожа на канабіс, а також порошкоподібну речовину в кількох пакетах, схожу на амфетамін та солі альфа-PVP.
Вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Дізнавач поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури відкрив провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення чи зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
В разі доведення вини зловмисника, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression