За вихідні на Чернігівщині виявлено 259 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 11 липня
За вихідні групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС виявили і вилучили 259 вибухонебезпечних предметів. Всього за тиждень вилучено 1444 вибухонебезпечні предмети, а з початку воєнних дій — 32825.
За суботу і неділю в області зареєстровано 5 пожеж, з них 1 — пов’язана з бойовими діями. Ще 4 — у житловому секторі.
За минулі дві доби рятувальники 1 раз залучалися до надання допомоги.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).