Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 00:14:05

“Чернігівгаз Збут” повернув клієнтам 1,1 млн грн переплат

11.07.2022   09:52Агенцiя

Станом на 8 липня 2022 року ТОВ “Чернігівгаз Збут” повернуло клієнтам - побутовим споживачам понад 1,1 мльйон гривень переплат та помилково сплачених у травні коштів за спожитий природний газ.

“Ми докладаємо максимальних зусиль, аби вирішити це питання. Повернення коштів триває і ми дуже просимо наших клієнтів набратися терпіння. На жаль, воєнний стан та дії  ГК “Нафтогаз України” уповільнюють процес повернення коштів, але ми робимо все можливе для його прискорення”, – сказав директор ТОВ “Чернігівгаз Збут” В’ячеслав Зозуль.

Зміна постачальника для побутових споживачів ТОВ “Чернігівгаз Збут” відбулась у червні, хоча офіційна дата зміни постачальника на інформаційній платформі Оператора ГТС України зазначена 01.05.2022 р. В умовах відсутності комунікації зі споживачами з боку нового постачальника, ТОВ “ГК “Нафтогаз України”, частина клієнтів перерахувала оплату за травень на рахунки попереднього постачальника. 

“Нам офіційно стало відомо про переведення наших клієнтів до “постачальника останньої надії” лише 12 червня. Після того, як ми дізнались з інформаційної платформи ТОВ “Оператор ГТС України” про зміну постачальника, ми почали інформувати про це наших споживачів”, – зазначив директор компанії. 

В компанії уточнили, що автоматично перевести переплату з особового рахунку у ТОВ “Чернігівгаз Збут” на особовий рахунок клієнта у ТОВ “ГК “Нафтогаз України” неможливо, оскільки це різні юридичні особи. Наразі відсутній погоджений сторонами механізм автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів однієї компанії на особові рахунки споживачів іншої, оскільки з ТОВ “ГК “Нафтогаз України” не досягнуто згоди з даного питання.

“Якщо споживач має переплату або сплатив за газ помилково, він може надіслати нам заяву на повернення коштів”, – вказав директор ТОВ “Чернігівгаз Збут”. 

Нагадаємо, наприкінці квітня цього року Кабінет Міністрів запровадив механізм спеціальних обовʼязків з постачання газу населенню, умови якого не зміг виконати жоден великий постачальник в Україні. Через це нові договори на закупівлю газу для населення з ГК “Нафтогаз Трейдинг” не уклала переважна більшість постачальників. В результаті цього більше 90% побутових споживачів України опинилися на обслуговуванні “постачальника останньої надії”, функції якого виконує ТОВ “ГК “Нафтогаз України”.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини