Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 18:08:35

Інтенсивність російських обстрілів зростає: ситуація на прикордонні Чернігівщини станом на ранок 8 липня

08.07.2022   09:16Агенцiя

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 8 липня 2022 року.

Загроза із білорусі

На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін в складі та діяльності підрозділів збройних сил республіки білорусь в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей не відзначається.

"білорусь віддала аеродром «Зябрівка» під контроль росіян" - про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов. 

Наразі там облаштовується російська військова база. На території аеродрому перебуває ракетний дивізіон ракетного комплексу «Іскандер – М» та дивізіон С-400». Крім того, під Мінськом готуються приймати комплекси С-400 з росії. Протягом наступного місяця планується відправити на навчання військовослужбовців білорусі на навчання до росії.

Про кордон Чернігівщини

За останню добу збільшилась кількість обстрілів прикордоння Чернігівщини.

Вдень:

  • більше 70 вибухів із реактивних систем  «Град» та мінометів біля Михальчина Слобода (Новгород-Сіверська громада);
  • кілька разів повторювався обстріл із реактивних систем «Град», мінометів та артилерії території біля села Гай (Новгород-Сіверська громада);

Вночі із кулемета росіяни стріляли у напрямку села Сеньківка (Городнянська громада).

Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Про повітряні тривоги

Протягом останньої доби по Чернігівській області повітряні тривоги не  оголошувались.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини