Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня
Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.
Загроза із білорусі
На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках без суттєвих змін.
Із території Курської області, агресор застосовував артилерію та вертольоти армійської авіації для ураження позицій Сил оборони у районах населених пунктів Василівське, Білопілля, Бачівськ і Вовківка Сумської області.
Про кордон Чернігівщини
На Сіверському напрямку противник продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону.
Вночі та вранці зі стрілецької зброї ворог обстріляв територію біля села Липівка Сновської громади. Це село на самісінькому кордоні.
Про повітряні тривоги
Протягом останньої доби по Чернігівській області повітряна тривога не оголошувалась. Станом на 8.21 у Чернігові оголошено повітряну тривогу.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33
Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.
Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30
26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.
Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42
27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43
Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.