Прапор Чернігівщини продали на аукціоні за 200 тисяч гривень
24 червня о 14:00 завершився благодійний аукціон, на якому продали ексклюзивний прапор Чернігівської області з підписом Верховного Головнокомандувача ЗСУ.
Переможцем аукціону став директор чернігівського швейного підприємства «Українська оселя» з Чернігова Юрій Лавський, який висунув ставку в розмірі 200 тисяч гривень. Після закриття торгів переможець сплатив усю суму й став власником лота.
«У нас є виробництво, швейний бізнес, в нього потрапив снаряд. Ми переїхали, частково відновили виробництво. Зараз допомагаємо волонтерам, допомагаємо всім, чим можемо, щоб наші бійці й ми все ж таки змогли перемогти», — розповів Юрій Лавський.
Він також додав, що перші кілька днів прапор буде на підприємстві, а в День перемоги його планують урочисто підняти разом з усією командою.
Аукціон спільно проводили Суспільне Чернігів та благодійний фонд «Це моє місто». Вторговані кошти підуть на засоби захисту для оборонців України. Ставки приймали протягом 72 годин під дописом на фейсбук-сторінці Суспільне Чернігів.
«Коли ми задумували цю акцію, для себе в команді вирішили, що сума в 100 тисяч гривень буде успіхом. Аукціон значно перевершив наші очікування, чому ми надзвичайно раді. Вдячні всім, хто робив ставки і, звичайно ж, переможцю. Наголошуємо на тому, що вже сьогодні, 25 червня, стартує благодійна лотерея — розіграш прапора Чернігова. Просимо всіх долучатися. Разом допоможемо Збройним силам України!» — говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.
Президент та Верховний Головнокомандувач Збройних сил України підписав стяг 6 червня цього року, коли вручав нагороду продюсеру новин Суспільне Чернігів Андрію Тітку. Того дня Володимир Зеленський також поставив свій підпис на прапорі міста Чернігова, який розіграють на благодійній лотереї.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.