Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 14:47:57

За добу на Чернігівщині виявлено 137 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 червня

15.06.2022   11:02Агенцiя

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 12 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 137 таких предметів.

Всього з початку воєнних дій вилучено 27923 вибухонебезпечні предмети.

За останню добу в області зареєстровано 7 пожеж, з них 1 — пов’язана з бойовими діями (Новгород-Сіверський район, настил у лісі). Ще 1 — в житловому секторі, 4 — в екосистемах, 1 — на промисловому об’єкті.

Протягом доби рятувальники 1 рази залучалися до надання допомоги та проведення аварійно-рятувальних робіт.

У річках Дніпро та Десна триває спад рівня води з інтенсивністю 3-12 см на добу. Через високу воду досі порушене транспортне сполучення у низці населених пунктів Сосницької територіальної громади.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39

У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.

Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37

Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

10 листопада: цей день в Україні і світі

10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32

День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини