Скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя Корюківки за крадіжку телевізора з лікарні
Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, який вчинив крадіжку (ч.4 ст.185 КК України).
В ході досудового розслідування встановлено, що 41-річний мешканець м. Корюківка прибув до м.Чернігова в пошуках заробітку.
10.05.2022 у вечірній час, чоловік таємно викрав телевізор з одного з корпусів структурного підрозділу КНП «Чернігівська обласна лікарня» по вул.В’ячеслава Чорновола, №24, що постраждав внаслідок авіаударів збройних сил РФ.
В подальшому чоловік переніс викрадений телевізор за місцем проживання та користувався ним. В ході досудового розслідування підозрюваний добровільно видав працівникам поліції викрадене майно та щиро розкаявся.
Покарання за вчинення крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, передбачено Кримінальним кодексом України від 5 до 8 років позбавлення волі.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».