Необхідні добровольці, які готові допомагати рятувальникам
Для проведення допоміжних робіт із запобігання, або ліквідації надзвичайних ситуацій, у складі добровільних формувань цивільного захисту, запрошуються громадяни, які мають задовільний стан здоров’я (медична довідка)
А також пройшли навчання в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
Бажаючим звертатися до відділу з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Чернігівської міської ради на електронну адресу: ns@chernsgiv-rada.gov.ua, заповнивши анкету.
АНКЕТА
“Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту”
Реєстраційна форма
- Назва області України: Чернігівська область
- Назва міста: Чернігів
- Прізвище, ім’я та по батькові особи, яка хоче стати добровольцем
- Стать
- Вік
- Населений пункт фактичного місця проживання
- Контактний номер телефону
- Електронна пошта
- Згода на обробку персональних даних особи, яка прагне стати добровольцем
- Погоджуюсь на обробку персональних даних
- Не погоджуюсь на обробку персональних даних
- Ви зареєструвались, як доброволець-рятувальник з питань цивільного захисту. Чи бажаєте Ви у подальшому ще допомагати, коли виникне така необхідність? Так/Ні
- Чи Ви вже маєте якусь фахову спеціальність, дотичну до рятувальної діяльності? Якщо так, зазначте, яку саме.
- Чи бажаєте Ви пройти 12-годинне навчання за одним з рятувальних напрямків для виконання більш кваліфікованих робіт (першочергове залучення)?
- так, за напрямком “рятувальник”
- так, за напрямком “вогнеборець”
- так, за напрямком “ідентифікатор вибухонебезпечних предметів”
- так, за напрямком “основи підтримки життя”
- так, за напрямком “пошуково-рятувальні роботи”
- ні, хочу допомогати без додаткового навчання
За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення ЧМР
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.