За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 11 кримінальним правопорушенням встановлені особи які їх скоїли, з них: 1 розбійний напад, 1 крадіжка колективного майна, 6 крадіжок індивідуального майна, 1 факт вилучення наркотиків, 2 факти шахрайства. На території області виникла 1 пожежа.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 136 адмінпротоколів, з них: 15 - за дрібне хуліганство, 87 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 24 водія, складено 169 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами