Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:36:39

Звернення до батьків

27.11.2012   10:05Агенцiя

Щорічно на Чернігівщині за участю дітей трапляється близько 90 пожеж, ДТП й інших надзвичайних подій в побуті, на вулиці, біля водойм тощо. В результаті цього десятки дітей отримують травми, які нерідко бувають не сумісні з життям.

В осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму є: пустощі з вогнем або піротехнічними виробами; користування печами, газовими або електричними приладами; порушення правил дорожнього руху; небезпечні ігри на льоду водойм; недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів війни; ожеледиця та інші.
Це говорить про те, що діти часто не усвідомлюють до яких тяжких наслідків може призвести порушення правил безпечної поведінки та не знають як слід поводитися, щоб не спричинити лиха. Нерідко біда приходить тоді, коли батьки залишають дітей без нагляду, не контролюють їхні розваги та не роз’яснюють про небезпеку тих чи інших дій.

Шановні батьки!

Щоб уникнути лиха, Територіальне управління МНС, управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області та управління освіти і науки Чернігівської ОДА звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпеки поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність на дорогах і водоймах, при поводженні з вогнем, пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Пам’ятайте, що безпека ваших дітей залежить, насамперед, від вас самих!

Центр пропаганди ТУ МНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ