Укрзалізниця відноівила пасажирський рух між Черніговом та Славутичем
Це стало можливим після відновлення мосту в Чернігівській області, який був підірваний ворогом на четвертий день війни.
У перший рейс електричка вирушить 2 червня зі Славутича о 16:00. І далі курсуватиме за графіком.
В обласному центрі є можливість пересісти на двоповерховий поїзд Skoda, яка з комфортом домчить пасажирів до Києва. Для цього організували зручну стиковку графіків руху двох електропоїздів.
Сполучення Чернігів — Славутич до війни було одним із ключових для місцевого населення. У Славутичі працюють фахівці, які обслуговують Чорнобильську атомну електростанцію.
Наразі між Києвом та Черніговом курсує 3 пари пасажирських поїздів: №708/707 Київ — Чернігів складом електропоїзда Skoda, №702/701 Вінниця — Чернігів та №257/258 Івано-Франківськ — Чернігів.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.