Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 1 червня
У Чернігівській області 1 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Продовжуються ремонтні роботи на об’єктах КП «Чернігівводоканал».
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на 5 пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 85 працівників та 40 одиниць техніки підрядних організацій.
На ключовій дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів провели аварійний ремонт асфальтоукладальником на одній з ділянок.
На шляху М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ провели фрезерування покриття на 618 кв. метрах для подальшого ремонту.
На двох ділянках дороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин провели ямковий ремонт, відновивши 676 кв. метрів покриття.
Також ямковий ремонт здійснювали на автодорозі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч. Тут відремонтували 604 кв. метри.
На автошляху Р-82 Сосниця — Короп — Поліське гарячим асфальтобетоном відновили 235 кв. метрів покриття.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.