Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 14:59:36

З початку війни прийнято на оплату лікарняні по догляду за хворими рідними на понад 2 млн гривень

02.06.2022   17:20Агенцiя

За оперативними даними з початку війни працюючі громадяни Чернігівщини провели понад 6,5 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами.

 

Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду. Матеріальне забезпечення і страхові виплати від Фонду охоплюють чисельні страхові випадки та продовжують щоденно нараховуватись в умовах воєнного стану.

Зокрема, починаючи з 24 лютого, відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийнято на оплату листки непрацездатності по догляду за хворими рідними на понад 2 мільйони гривень. Допомоги нараховані для 709 працюючих.

Нагадаємо, що слідкувати за станом фінансування лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund (необхідно орієнтуватись на дату прийняття Фондом заяви-розрахунку, саме від неї залежить строк виплати лікарняного).

 

                                       Наталія Бондарева, начальник відділу страхових  виплат та матеріального забезпечення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини