Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 02:26:09

ОВА акумулює ресурси задля скорішого відновлення медичних закладів

01.06.2022   20:01Агенцiя

За час російського вторгнення та бойових дій у Чернігові пошкоджені всі без винятку медичні заклади.

Вісім обласних установ не підлягають відновленню. Чернігівщина оговтується, і вже активно проводяться ремонтні роботи лікарень, що постраждали від війни.

Учора, для обговорення подальшої роботи у напрямі залучення міжнародних фондів в обласній лікарні провели зустріч з представниками ГО «Своїм». До зустрічі долучилася і заступниця голови обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк.

З початку вторгнення волонтерам уже вдалося доставити до обласної лікарні генератори, біохімічний аналізатор, 5 реанімобілів, пересувний рентген-апарат

    «Ми зараз працюємо не лише над відновленням лікарень, а маємо зробити все, аби вони відповідали потребам сьогодення та були спроможними надати населенню весь спектр якісних медичних послуг»,— зазначила заступниця голови ОВА Жанна Шерстюк.

Тому, аби сформувати послідовність дій, наразі триває аудит потреб усіх медичних закладів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини