Розподіл газу відновлено на Бобровиці у Чернігові
Фахівці повернули газ на Бобровицю. Інфраструктура цього мікрорайону в обласному центрі зазнала особливо великих руйнувань під час оборони Чернігова. Наразі газопостачання відновлено до 630 із 800 осель.
Аби поновити розподіл газу, фахівці «Чернігівгазу» повністю замінили 4 ділянки підземного газопроводу, знищені авіабомбами та артснарядами, встановили 4 засувки на місці повністю зруйнованих шафових газорегулюючих пунктів. Також провели ремонти ввідних, фасадних, будинкових газопроводів, що були пошкоджені вибухами, уламками снарядів та пожежами.
Ремонтам передувало тривале обстеження газорегулювального обладнання та мереж, в тому числі і підземних газопроводів — за допомогою спеціальних детекторів. Газівники проходили декілька десятків кілометрів на день, щоб обійти усі оселі, визначити масштаби руйнувань будинкових газових систем та можливості їхнього ремонту.
АТ "Чернігівгаз"
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.