Мешканця Срібнянської територіальної громади засуджено за вчинення низки крадіжок
За принципової позиції Прилуцької окружної прокуратури вироком Срібнянського районного суду 53-річного чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі за вчинення 8 кримінальних правопорушень
Серед яких крадіжки та замах на крадіжку, в тому числі поєднані з проникненням до приміщень, викрадення паспорта та інших офіційних документів, погроза вбивством.
Слідством встановлено, що чоловік через 3 доби після 4-х років чергового відбування покарання повернувшись з місць позбавлення волі, протягом 11 днів до його затримання вчиняв крадіжки, а саме викрадав гроші та майно потерпілих, також вчинив крадіжку паспорта та за допомогою кухонного ножа погрожував вбивством особі, в якої викрав документи.
Загалом, даний громадянин за свої 53 роки провів за гратами більше 25 років.
До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги на судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression