Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 21:45:52

У Ніжині відкрили кімнату психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб

31.05.2022   10:13Агенцiя

Відтепер переселенці, а їх у Ніжинській громаді 2500 осіб, зможуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та підтримку.

Ніжинська громада стала однією з перших в Україні, яка подала таку заявку й отримала субвенцію з державного бюджету на створення служби соціально-психологічного консультування. Ця субвенція була спрямована на поточний ремонт приміщень центру соціальних служб, закупівлю меблів та обладнання. Світовий банк виділив 291 тис грн на облаштування такої кімнати. Війна внесла свої корективи:  хоча офіційне відкриття кімнати психологічної підтримки відбулось сьогодні, працювати вона почала з перших днів повномасштабного вторгнення ворожої росії в Україну. І спеціалісти почали надавати допомогу не лише особам, постраждалим від домашнього насильства, як планувалось, а внутрішньо переміщеним особам.
 
Міський голова Олександр Кодола відзначив, що у нашій громаді зараз виникла необхідність організувати підтримку людей, які вимушені знайти прихисток у Ніжині. Ці люди потребують спілкування, психологічної розгрузки та консультації фахівців. Дуже важливо, що держава розуміє існування такої проблеми та фінансують спільно зі Світовим банком такі об‘єкти як кімнати психологічної підтримки.

У приміщенні центру соціальних служб облаштовані приміщення як для сімейних, так і для індивідуальних зустрічей. Зі слів психолога територіального центру Наталії Федорівни, на сьогодні вже проведено 92 консультації для внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до Ніжина із зони активних бойових дій. Багато людей, які втратили житло, рідних, соціальні зв’язки звернулись до спеціалістів за консультацією. Кількість внутрішньо переміщених осіб сьогодні в Ніжині налічує 2500 людей. І усі вони можуть звернутися до територіального центру та отримати безкоштовну підтримку психологів.

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини