За вихідні рятувальники перевезли понад 100 осіб у між підтопленими населеними пунктами
Упродовж минулих вихідних рятувальники Чернігівщини 39 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій, надання допомоги громадянам
Вогнеборцями ліквідовано 2 пожежі, які виникли в природних екологічних системах та житловому секторі громадян. Так, 29 травня о 15:15 сталася пожежа в квартирі на п`ятому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку по вул. Гетьмана Полуботка у м. Чернігові. Ймовірною причиною загорання послужила необережність під час куріння 37-річного господаря, якого надзвичайниками було врятовано.
Піротехнічні розрахунки 31 раз залучались до виконання завдань за призначенням. Загалом було виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 208 вибухонебезпечних предметів.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 6 разів залучались для надання допомоги у перевезенні населення в місцях підтоплення транспортних сполучень між населеними пунктами Новгород-Сіверського району. Загалом за вихідні перевезено 100 осіб.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові рятувальники евакуювали 25 осіб із задимленої багатоповерхівки 10:59
Сьогодні, 25 січня, о 02:26 на лінію «101» надійшло повідомлення про пожежу в під’їзді на першому поверсі 10-поверхового багатоквартирного житлового будинку у м. Чернігові.
Чернігів та Переяслав підписали меморандум про культурну співпрацю 10:26
Чернігів та Переяслав об'єднують зусилля задля розвитку культури, туризму та мистецьких проєктів.
День спільнодії: у громадах області презентували маршрути послуг з ментального здоров’я 09:54
У межах Дня спільнодії вчора у восьми ТГ області – Чернігівській, Бахмацькій, Козелецькій, Корюківській, Ніжинській, Новгород-Сіверській, Остерській, Прилуцькій – презентували маршрути послуг з ментального здоров’я.
25 січня: цей день в Україні і світі 08:44
ДЕНЬ 1067 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1067 RUSSIAN AGRESSION
Увага! Поліція розшукує двох зниклих неповнолітніх хлопців 19:09
Ніжинським районним управлінням поліції розшукуються зниклі Рой Сергій Сергійович, 2007 року народження, та його товариш Сергієнко Кирило Володимирович, 2009 року народження, учні професійного навчального закладу в с. Мрин Ніжинського району.