Міліціонери Чернігівщини зібрали на лікування двох тяжкохворих дітей 60 тисяч гривень
Начальник УМВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик зустрівся з родинами двох тяжкохворих дітей і передав їм кошти на лікування, які пожертвували міліціонери області. Ніхто з правоохоронців не залишився байдужий до долі дітей.
Міліціонери Чернігівщини зібрали на лікування двох тяжкохворих дітей 60 тисяч гривень
Вже вкотре міліціонери проявляють добру волю в бажанні допомогти ближньому. Коли на одному з чернігівських телеканалів з'явилася інформація про дворічного Артема, який нині знаходиться в інституті раку з остеогенною саркомою та 8-річну Сашеньку з не менш страшним діагнозом - гострою лейкемією, особовий склад УМВС в Чернігівській області вирішив надати посильну допомогу родинам малюків.
Зараз Артем проходить хіміотерапію, а через два місяці йому буде необхідна складна операція, яку робитимуть в ізраїльській клініці. Лікування Сашеньки теж коштує десятки тисяч доларів, а зібрати таку велику суму родина не в змозі.
Міліціонери Чернігівщини відгукнулися на чужу біду і зібрали 60 тисяч гривень на лікування малюків. Днями ці гроші родинам маленьких пацієнтів передав особисто начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Батьки й опікуни дітлахів висловили щиру вдячність за такий вчинок міліції, адже отримати фінансову допомогу у скрутній життєвій ситуації вони сподівалися від фінансових установ, підприємців та можновладців, але аж ніяк не від міліції.
Натомість головний міліціонер області підкреслив, що правоохоронці внесли свою скромну лепту у врятування дітей не для якогось широкого жесту чи самореклами, правоохоронці теж хочуть бачити всіх дітей здоровими і щасливими, тому ця допомога йде від щирого серця. Олександр Григорович побажав Артему і Сашеньці швидкого одужання, а його родичам - терпіння й віри в милість Божу.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.