На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями
На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.
Найбільшим попитом користуються робітники сільського господарства (28%), переробної промисловості (25%), охорони здоров’я (10%), оптової та роздрібної торгівлі (9%).
Насамперед роботодавці області потребують робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, а саме: водіїв, трактористів, токарів, машиністів екскаватора, електромонтерів, слюсарів, підсобних робітників, вантажників, продавців тощо. Затребувані також швачки, кухарі, охоронники, соціальні працівники. А для професіоналів є вакансії провізора, спеціаліста державної служби, вчителя, вихователя, інспектора, інженера, лікаря, керівника музичного, економіста, практичного психолога.
Найбільша база легальної роботи тут https://chg.dcz.gov.ua/
Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).