Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 18:02:48

Дві нетверезі чернігівки задля розваги вирішили викликати поліцію

27.05.2022   10:28Агенцiя

Перший випадок стався близько 4-ї ранку — 38-річна жінка повідомила на лінію 102, що на неї напали невідомі, побили та забрали мобільний телефон.

Прибувши на місце, екіпаж патрульної поліції з’ясував, що мобільний телефон, яким нібито заволоділи невідомі, у заявниці. Жодних слідів нападу чи побиття немає. У громадянки явні зовнішні ознаками алкогольного сп’яніння. Вона плуталася у відповідях і врешті так і не змогла пояснити мету свого дзвінка до поліції.

Під час перевірки інформації інспектори з’ясували, що це вже не перший дзвінок на гарячу лінію від цієї особи протягом ночі. Кожного разу причина виклику була різна і щоразу до неї направлялися екіпажі поліції. Жодне з повідомлень не було підтвердженим — заявниця повідомляла, що допомоги поліцейських не потребує.

В іншому випадку 37-річна чернігівка повідомила, що вбила свого колишнього чоловіка. Коли ж охоронці порядку, які прибули на виклик, з’ясували, що з чоловіком все гаразд, заявниця сказала, що вона так розважається.

Громадянка не заперечувала, що вживала алкоголь, про це ж свідчили й явні зовнішні ознаки сп’яніння.

За обома випадками неправдивих повідомлень патрульні склали на громадянок адмінматеріали за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. За таке правопорушення передбачений штраф від 850 до 3400 гривень.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression