Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 24 травня
У Чернігівській області 24 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Здійснюється поточний ремонт у Чернігівській обласній лікарні та в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Проводяться відновлювальні роботи на лініях електропередачі у мікрорайоні Бобровиця міста Чернігів.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху.
На двох ділянках автошляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів учора провели ямковий ремонт на загальній площі 827 кв. метрів. Ще на одній — аварійний ремонт асфальтоукладальником.
Ще 877 кв. метрів покриття відновили на двох ділянках дороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин.
На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч гарячим асфальтобетоном відремонтували 316 кв. метрів.
На декількох ділянках автошляху М-01 Київ — Чернігів проводили земляні роботи, формували основу дороги, також демонтували пошкоджені бар’єрні огородження.
На трьох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі пневмоструменевим методом відновили 698 кв. метрів покриття.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.


