Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 16:48:49

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

20.05.2022   15:53Агенцiя

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Під час відпрацювання оперативної інформації поліцейські встановили, що до Прилук прямує поштове відправлення, яке може містити наркотики. Вчора правоохоронці затримали одержувача неподалік одного з прилуцьких поштових відділень.

Під час поверхневого огляду поліція виявила та вилучила у громадянина поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін, вагою близько трьох кілограмів.
Підозрюваний пояснив поліцейським, що замовляв пакунки з «психотропами» в одному з месенджерів в Інтернеті для фасування та подальшого продажу в роздріб.

Під час невідкладного обшуку в оселі зловмисника поліція виявила ще два пакети з порошком, схожим на амфетамін, вагою більше 2 кг, та 6 пакетів із зеленою подрібненою речовиною, схожою на марихуану, вагою близько 2 кг. Також виявлено засоби для фасування наркотиків та ваги. Приблизна вартість вилученого наркозілля на «чорному» ринку складає 2,2 мільйона гривень.

Вилучені речовини направлені на проведення експертних досліджень. 

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури готує йому повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Такі дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини