На Чернігівщині три редакції об'єдналися для випуску спільної газети
«Маяк», «Наше слово» та «Новини Городнянщини» спільними зусиллями розповідають про життя сусідніх територій впродовж війни.
На Чернігівщині три редакції об'єдналися для випуску спільної газети. На це звернули увагу в агенції медійного росту «Або».
«Редактори сайту "Сусіди.City" показали, як виглядає перший від початку російсько-української війни випуск спільної газети. Три редакції об’єдналися, щоб місцеві читачі отримали звичну для них газету на 12 шпальтах. І ще для того, щоб розповісти правду про життя сусідніх територій впродовж війни. Бо, щоб вистояти та відбудувати колишнє життя, треба об’єднувати зусилля, чи не так? Друзі, це чудова робота», – йдеться в повідомленні.
Це перший номер, який редакціям вдалося випустити після звільнення від російської окупації і після того, як відновила роботу друкарня и поштова доставка.

«Сусіди.City» – це портал, який об'єднує у спільний інформаційний простір територіально близькі громади – Корюківського та Менського районів Чернігівської області. Його створюють редакції корюківського «Маяка» і менського «Нашого слова». Сайт робить акцент на регіональних подіях і новинах, актуальних для місцевих мешканців.
Ілюстрація: facebook.com/agency.abo
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.