Прокуратура розслідує обставини ДТП у Варві
13 травня 2022, близько 21 год. 00 хв., в смт Варва сталося зіткнення автомобіля марки «BАЗ 21140» під керуванням 48-річного місцевого жителя, який перебував у нетверезому стані та скутера «Yamaha JOG SA36J» під керуванням малолітнього жителя смт Варва.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди малолітній отримав тяжкі тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікувального закладу.
На місці аварії працювали слідчо-оперативна група та прокурор. На даний час встановлюються причини і обставини ДТП. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2. ст. 286-1 КК України.
Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Прилуцького РВП ГУНП України в Чернігівській області.
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression