Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 15:01:48

Нетверезий чернігівець, погрожував людям предметом, схожим на вибухівку

19.05.2022   10:28Агенцiя

17 травня близько 20-ї години, патрульним поліцейським надійшло повідомлення про невідомого, який на проспекті Перемоги чіпляється до людей та погрожує предметом, схожим на міну.

Поліцейські, які прибули на місце, виявили 39-річного чернігівця — на нього вказала заявниця, а кілька свідків підтвердили, що саме він хуліганив. Також громадяни повідомили, що чоловік приїхав на легковику ВАЗ-2107, який стояв поряд і в салоні можуть знаходитися небезпечні предмети.

Під час огляду авто інспектори виявили предмет, схожий на протитанкову міну та підривач до неї. На місце одразу викликали вибухотехніків та слідчо-оперативну групу.

Також під час спілкування з водієм ВАЗу патрульні помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти огляд у медичному закладі. Результат виявився позитивним — 1,45 проміле.

До того ж позитивною виявилася проба і на вміст наркотиків. Тобто чоловік одночасно перебував в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

На чоловіка склали адмінпротокол за ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Далі він продовжив спілкування вже зі слідчим.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини