Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 15:47:27

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

18.05.2022   20:07Агенцiя

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

У Туманному Альбіоні прогнозують, що росіяни продовжать обстріли регіону.

Масштаби завданої шкоди вказують на готовність росії застосувати артилерію проти населених районів, мінімально враховуючи дискримінацію або пропорційність.

Росія, ймовірно, вдалася до все більшої залежності від невибіркового артилерійського бомбардування через обмежені можливості виявлення цілей і небажання ризикувати регулярно літати бойовими літаками за межами своєї лінії фронту.

Найближчими тижнями росія, ймовірно, продовжить сильно покладатися на масовані артилерійські удари, намагаючись відновити темп свого просування на Донбасі.

У зведенні від 16 травня, британська розвідка припускає, що оголошені навчання та розгортання, ймовірно, для балансу підтримки вторгнення росії з бажанням уникнути прямої військової участі з ризиком західних санкцій, українською помсти та можливого невдоволення білоруськими військовими. Білоруси присутні навколо кордону, швидше за все, там вони і залишаться і навряд чи братимуть участь в якості підтримки операцій на Донбасі.

Незважаючи на попередні припущення, нині білоруські сили поки що не були безпосередньо залучені до військових дій. Проте білоруська територія використовувалася як плацдарм для початкового наступу росії на Київ і Чернігів. росія також здійснювала авіаційні вильоти та ракетні удари з білорусі, зокрема, і по Чернігівщині теж.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв