Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 09:29:22

У Чернігові розпочато відновлення центру екстреної медичної допомоги

18.05.2022   13:20Агенцiя

На сьогодні служба «103» у Чернігівській області працює в штатному режимі. Всі виклики приймає центральна оперативна диспетчерська, яку з початку бойових дій довелося евакуювати з Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За словами генерального директора закладу Ігоря Даниленка, будівлю центру екстреної медичної допомоги російські військові пошкодили у перші дні війни. Були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував стіну.

Наразі ж за кошти державного бюджету у центрі розпочаті будівельні роботи. З ходом їх проведення ознайомився начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.  

Центр входить до першої черги плану з відновлення. Роботи тут вже стартували. До цієї черги також належить відновлення водо-, електромереж, садочків та лікарень. На ці потреби держава вже виділила 250 мільйонів гривень. Другий крок — житловий фонд, — наголосив В’ячеслав Чаус.

Варто зазначити, що працівники бригад «швидкої» потроху повертаються.

— Диспетчерську запустили на повну потужність. Виклики обслуговуємо у штатному режимі, проблем не виникає. При цьому ми забезпечені всім необхідним — ліками, витратними матеріалами, паливом, — переконує Ігор Даниленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

 

Останні новини Чернігівщини

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий апарат від благодійників 08:56

Завдяки благодійному фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві праці, соціального захисту, охорони здоров’я соціальної та гендерної політики землі Нижня Саксонія (Німеччина) Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим апаратом Siemens NX3 Elite з ультразвуковим датчиком Siemens Р4-2.

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.