Майже 30 млн гривень витрачено на облаштування приймально-діагностичного відділення Ніжинської міської лікарні
Під час активних бойових дій Ніжинська міська лікарня перетворилася на повноцінний військовий шпиталь, де лікували поранених не тільки з Чернігівщини, а й з Сумщини.
![](/uploads/32131-m.jpg)
Надавалася і звичайна лікарська допомога населенню. Зі слів гендиректора міської лікарні Олександра Костирка, не відмовляли нікому, хто звертався. Деякі медпрацівники тимчасово «прописалися» у лікарні, адже роботи було чимало.
Кадрове забезпечення – вагомий і надважливий фактор у роботі будь-якого підприємства. Це також стосується і медичних установ. Але ефективність роботи залежить також і від обладнання, на якому працюють медпрацівники, і від створених для них умов праці.
17 травня, відбувся робочий візит Ніжинського міського голови Олександра Кодоли до міської лікарні. Керівник медзакладу Олександр Костирко провів для очільника міста і першого заступника міського голови Федора Вовченка невелику екскурсію, щоб показати результат багаторічної тісної співпраці держави (проект «Велике будівництво»), місцевої влади і самого медзакладу.
Як зазначалося, нарешті повноцінно запрацювало приймально-діагностичне відділення. Тут під час активних бойових дій лікарі рятували поранених, кабінет УЗД. Кабінети облаштовані сучасним обладнанням, встановлено комп’ютерний томограф, сучасний рентгенапарат.
З державного бюджету у 2019—2020 роках на дані цілі було витрачено 13 млн грн і понад 16 млн грн — на завершення робіт, придбання медичної апаратури, енергетичні підключення – з місцевого бюджету. Весь цей час місцева влада спільно з керівництвом міської лікарні прикладали максимум зусиль, щоб все це могло повноцінно функціонувати. І найголовніше – безкоштовно надавати найнеобхідніші послуги жителям Ніжинської громади.
За інф. сайту "УН"
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.