Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 01:34:21

На Чернігівщині працює пошукова команда "Евакуація 200"

17.05.2022   11:23Агенцiя

Ще далеко не відгриміли останні вибухи на Чернігівщині, не встигла ще земля оговтатися від жахливих наслідків, що залишила за собою тут російська орда, а неподалік обласного центру розпочали роботи військовослужбовці пошукової команди «Евакуація 200».

Точної кількості загиблих ще не знає ніхто. Щодня пошуковці з групи цивільно-військового співробітництва віднаходять численні тіла полеглих у новій війні сучасності.

Кожен у групі має бойовий досвід і пройшов спеціальну підготовку. Справа їхня не проста і часто навіть небезпечна. Доводиться розбирати складні завали, обстежувати місцевість на наявність мін та інших боєприпасів, що не розірвалися, тощо.

У своїй роботі спецпідрозділ тісно співпрацює з іншими силовиками та місцевою владою. За потреби викликають саперів для розмінування, проводять опитування місцевого населення з метою відтворення хронології бойових дій у конкретному районі. Всупереч повітряним тривогам та несприятливим погодним умовам, «Сіміки» щодня продовжують роботу.

Одним із важливих завдань, що заплановані на кожен виїзд, є також пошук і ексгумація трупів солдатів та офіцерів росії. Дефіциту в них, за словами Леоніда Бондаря, на Чернігівщині немає, перш за все, завдяки Збройним Cилам України. Надалі знайдений «відпрацьований матеріал» обміняють на українських військовополонених.

ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини