Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 09:29:17

За місцем роботи, проживання, у місцях скупчення людей – де у Чернігові можуть вручити повістку

16.05.2022   20:00Агенцiя

У Чернігові вручають повістки чоловікам призовного віку не тільки у військкоматах, а й у місцях масового скупчення людей: у парках, скверах, ринках, торгових центрах

Як сказав у коментарі Суспільному заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, у країні триває мобілізація, яка почалася ще 24 лютого. Вручення повісток на вулиці – це цілком законно, адже діє особливий період.

«Кожен громадянин України призовного віку з оголошенням війни в Україні повинен був самостійно прибути для уточнення своїх даних в територіальні центри комплектування за місцем проживання. Це обов’язок був кожного чоловіка – прибути, з’ясувати, чи потрібен він державі як військовий. У зв’язку з тим, що хлопці не завжди приходять самі, ми вимушені робити оповіщення таким чином: за місцем роботи, за місцем проживання, у місцях масового скупчення й таке інше».

За словами Лільчицького, видана повістка не означає, що чоловіка призвуть до лав ЗСУ.

«Прийшли на медичну комісію, ми вивчили особисті якості, подивились, можливо, там є якісь суб’єктивні причини, за якими людина не може йти. До кожного підходимо нормально, по-цивілізованому».

Якщо медична комісія дає дозвіл на військову службу, тоді вже мобілізованому повідомляється про місце й час, куди прибути з речами.

Як сказав Вадим Лільчицький, якщо чоловіка призвали на військову службу, за ним зберігається середньомісячна заробітна платня за місцем роботи. До того ж, виплачуватиметься грошове забезпечення – від 13 тисяч гривень на місяць, плюс 30 тисяч надбавка за особливий період.

Останні новини Чернігівщини

1 вересня: цей день в Україні і світі

1 вересня: цей день в Україні і світі 07:22

ДЕНЬ 1286 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1286 RUSSIAN AGRESSION

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46

ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини