Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну
Під Черніговом планують створити два модульних містечка.
Інформацію Суспільному підтвердив директор департаменту інформдіяльності ОВА Андрій Подорван.
З його слів, там проживатиме 700 людей. Модульні будинки зводитимуть на території лижної бази та у Новоселівці, що під Черніговом.
Як повідомляв раніше у своєму Телеграм-каналі голова ОВА В'ячеслав Чаус, близько трьох з половиною тисяч будівель зруйновані або пошкоджені в наслідок бойових дій на Чернігівщині. 80% — це житло.
Тим, хто залишився без дому, потрібно звернутися до Національної поліції для відкриття кримінального провадження. Там мають видати довідку про руйнування майна саме внаслідок бойових дій. З цим документом необхідно звернутись до новостворених комісій з фіксації втраченого, знищеного або пошкодженого майна при сільських, селищних, міських радах.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.