Ніжинські поліцейські опікуються дітлахами, які постраждали від війни та доставляють допомогу місцевим мешканцям
Ювенальні поліцейські Ніжинського райвідділу поліції відвідали учнів комунального закладу "Комарівська гімназія".
Дітям привезли речі першої необхідності, засоби гігієни, продукти харчування, канцелярські товари. А ще - порадували малечу іграшками, на які вони дуже чекали.
Окрім цього, поліцейські відвідали десятирічного хлопчика, батьки якого трагічно загинули під час окупації одного із сіл Макіївської громади. Обіймами та подарунками підтримали дитину та розказали про роботу поліцейського. Хлопчик проявив неабияку цікавість до службового авто та однострою і навіть отримав у подарунок справжнього поліцейського кашкета.
Ювенальні поліцейські завжди поруч і щомиті готові прийти на допомогу.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.