Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 21:20:40

МОЗ розпочало збір пропозицій для розподілу коштів, зібраних у рамках ініціативи UNITED24

15.05.2022   14:53Агенцiя

Україна розпочала всесвітню кампанію зі збору коштів у рамках ініціативи UNITED24.


Хто може подавати свої пропозиції на залучення фінансування?


Пропозиції можуть подавати:

1.   військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, державні та комунальні заклади охорони здоров’я – на відновлення роботи державних та комунальних закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок бойових дій;

2.   державне підприємство «Медичні закупівлі України» – на закупівлю медичного забезпечення для закладів охорони здоров’я.

На які потреби можуть витрачатися залучені кошти?

Військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, державні та комунальні заклади охорони здоров’я можуть подавати пропозиції щодо фінансування відновлення роботи державних та комунальних закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок бойових дій, зокрема:

- на технічне забезпечення (у тому числі забезпечення комп’ютерною технікою, периферійною технікою, серверним обладнанням, доступом до хмарних сховищ, доступом до Інтернету, ліцензіями на програмне забезпечення (зокрема спеціалізоване), токенами тощо);
- на виконання будівельних та пусконалагоджувальних робіт, повʼязаних з монтажем та введенням в експлуатацію медичного обладнання та систем киснезабезпечення (зокрема закупівля будівельних матеріалів, інженерного обладнання тощо).

Пропозиції щодо закупівлі медичного забезпечення (зокрема лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів, спеціалізованих санітарних транспортних засобів тощо) формує державне підприємство «Медичні закупівлі України» з урахуванням потреб, зібраних від закладів охорони здоров’я, відповідно до номенклатури, затвердженої МОЗ.

Як і куди подавати свої пропозиції?

Пропозиції з додатками необхідно надсилати не електронну пошту: united24@moz.gov.ua.

Форма подання пропозицій затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 03.05.2022 № 730, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.05.2022 за № 500/37836.

Хто розглядає подані пропозиції?

Розгляд пропозицій та розподіл коштів здійснює комісія, утворена МОЗ. До її складу входять представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, МОЗ, Мінцифри, НСЗУ, НАЗК, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Пропозиції розглядаються комісією в порядку черговості.

Детальнішу інформацію про процедуру використання коштів, що надходять на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я в рамках ініціативи UNITED24, можна знайти за посиланням.

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Останні новини Чернігівщини

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинув чоловік

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинув чоловік 20:52

1 грудня о 07:43 до Служби порятунку "101" у Новгород - Сіверському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Слобідка.

«Нескорена Чернігівщина» вже в бібліотеках Чернігова

«Нескорена Чернігівщина» вже в бібліотеках Чернігова 20:49

Напередодні 31-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.В. Короленка та Чернігівська міська комунальна централізована бібліотечна система отримали примірники книги «Нескорена Чернігівщина: реальні історії війни».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини