"Укрзалізниця" наступного тижня запустить рейс із Чернігова та Сум до Львова та Ужгорода
"Укрзалізниця" наступного тижня запустить поїзд із Сум та Чернігова, який курсуватиме до Львова та Ужгорода.
Про це повідомив член правління компанії Олександр Перцовський у ході брифінгу, повідомляє БЦ з посиланням на Інтерфакс-Україна.
За словами Перцовського, цей поїзд буде двогруповим. Із Сум та Чернігова вагони їхатимуть окремо, у Києві з'їжджатимуться й далі курсуватимуть до Львова та Ужгорода.
"Окремо з цих міст не набралося пасажирів, тому, щоб вони не чекали, коли буде достатньо пасажиропотоку, ми зробили такий поїзд, який об'єднуватиметься", – сказав Перцовський.
Раніше голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін повідомляв що більшість поїздів, що курсують із західних регіонів України до Києва, заповнені більш як на 95%.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.