Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 22:35:20

Одинадцять вагонів з допомогою повернуті із Ніжина для укомплектування

15.05.2022   13:24Агенцiя

Пакунки було відправлено до відправника для повного укомплектування за дорученням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса.

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів громади Ніжинського району отримали 106 тисяч 344 пакунки. Розподіл пакунків між мешканцями громади здійснюють виключно органи місцевого самоврядування, тобто міські, селищні та сільські ради, а також старостати.
У залежності від організацій, які формували пакунки –  набори продовольчої допомоги можуть різнитись вмістом і кількістю асортименту. Нагадаємо, що допомога надходить з Рівненської та Дніпропетровської областей.

Ніжинська районна військова адміністрація розподіляє продовольчу допомогу відповідно до сформованих і наданих громадами потреб, у першу чергу розглядається своєчасність та бажання щодо отримання даної допомоги та терміновості її розподілу між мешканцями громад.

Громади, які перебували в окупації  (Новобасанська та Макіївська) отримали 100% пакунків, Дмитрівська - 80%;
67% - Вертіївська, Талалаївська;
65% - Борзнянська;
60% - Комарівська, Носівська;
58% - Бобровицька;
56% - Крутівська, Плисківська;
48% - Мринська;
41% - Батуринська, Лосинівська;
31% - Ніжинська;
24% - Бахмацька, Височанська.
На завтра, 14 травня 2022 року, запланована чергова видача допомоги територіальним громадам. Але, оскільки, деякі громади не мають можливості отримати продовольчу допомогу в суботу, то наявні пакунки будуть розподілені відповідно до потреб між Талалаївською, Бобровицькою, Бахмацькою та Височанською громадами.
На превеликий жаль, організація роботи в громадах потребує покращення. У разі виявлення фактів навмисного перешкоджання забезпеченню мешканців громад державною допомогою –  відповідальні особи будуть притягнуті до персональної відповідальності.
У разі виникнення запитань пов’язаних з тим, хто отримає або чому не отримали допомогу, ви можете звертатися до своєї міської, селищної, сільської ради або старостату, і вони не оминуть вас увагою.

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини