Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 19:04:09

Патрульні повернули власникам майно, вартість якого становить близько 200 000 гривень

13.05.2022   12:09Агенцiя

Кілька днів тому під час відпрацювання інформації щодо викрадених транспортних засобів на території одного з автокооперативів Чернігова патрульні виявили три десятки духових шаф та комплектуючих до кухонних витяжок.

Кухонна техніка була в упаковці та мала наліпки однієї з торговельних мереж.

За словами власника складського приміщення, у якому знайшли техніку, приміщення перебувало у довготривалій оренді. З початком активних бойових дій зв’язок з орендарем перервався. Сам власник також нещодавно повернувся до міста. Хто міг завезти техніку на склад, він не знає.

Згодом, в результаті перевірки, версія власника приміщення знайшла своє підтвердження.

Поліцейські зв’язалися із представником торговельної мережі та повідомили про знахідку. Чоловік не приховував свого здивування, бо був упевнений, що весь товар та майно гіпермаркету були знищені під час пожежі, яка спалахнула внаслідок артилерійського обстрілу.

Прибувши на місце та оглянувши техніку, представник торговельної мережі підтвердив, що товар дійсно належить гіпермаркету. На підтвердження надав відповідні документи. Вартість знайденого майна на момент його закупки становила близько 200 000 гривень.

Кухонну техніку описали та передали власнику мережі під розписку.

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини