За добу на Чернігівщині виявлено 243 вибухонебезпечні предметів — інформація від ДСНС в області станом на ранок 12 травня
Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 26 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 243 такі предмети.
Всього з початку воєнних дій вилучено 21282 вибухонебезпечні предмети.
За останню добу в області зареєстровано 17 пожеж, з них 2 — пов’язані з бойовими діями (заклади освіти у м. Новгород-Сіверський). Ще 5 — у житловому секторі, 7 — на природних об’єктах, 1 — на транспорті, 1 — у закладі торгівлі, 1 — інша.
Протягом доби рятувальники 1 раз залучалися до проведення аварійно-рятувальних робіт.
На річці Десна нижче с. Розльоти продовжується розвиток другої хвилі водопілля з підвищеннями рівня води на 4-8 см на добу. Спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення в окремих населених пунктах Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської (дорожнє сполучення не порушене) та Ріпкинської територіальних громад.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.