Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 10 травня
У Чернігівській області 10 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
У Чернігові та Чернігівській громаді фахівці проводили обстеження та експертизи житлового фонду, що постраждав унаслідок російського вторгнення, фіксували руйнування.
У с. Новоселівка Чернігівської громади тривала розчистка майданчика для організації тимчасового модульного містечка та облаштування під’їздів до нього.
Тривають роботи з відновлення газопостачання у м. Чернігів, зокрема у мікрорайоні Бобровиця, де було знищено газорозподільче обладнання.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху.
На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин дорожники завершували роботу над спорудженням тимчасового об’їзду через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі. На іншій ділянці цієї ж траси провели ямковий ремонт покриття на 75 кв. метрах.
Продовжувалися роботи і на шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На двох ділянках тут провели ямковий (612 кв. метрів), ще на одній — аварійний суцільний ремонт.
На трьох ділянках автошляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч провели ямковий ремонт, відновивши 185 кв. метрів покриття.
Ямковий ремонт провели і на трасі М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ (185 кв. метрів)
Ямковий ремонт (328 кв. метри) та аварійний суцільний ремонт також провели на трьох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі.
На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи, вкладали щебенево-піщану суміш.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації,
з використанням інформації Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

