Двійко ведмедів з Мени зооволонтери евакуювали у Познань
Зоозахисна спільнота UAnimals та сторінка у соцмережах зоопарку в польському місті Познань повідомляють про те, що евакуювали двох ведмедів з Менського зоопарку. С
Сталося це наприкінці минулого тижня. Разом з ведмедями-чернігівцями також зоозахисники вивезли у безпечне місце і тварин з Харкова.
Цього тижня маємо важливу перемогу - спільно із “Притулком для диких тварин” нам вдалось евакуювати з-під обстрілів ще двох левів із так званого “екопарку” Фельдмана, що на Харківщині, а також двох ведмедів із Менського зоопарку на Чернігівщині. Для безпеки тварин, леви спочатку були перевезені з Харкова у “Притулок для диких тварин” і вже звідти вирушили в Польщу, інформує сторінка UAnimals у фейсбуці.
Волонтерка UAnimals Олена Біла розповіла:
Завдяки прикордонникам ми змогли швидко перевезти тварин. Це важливо, оскільки леви та ведмеді пережити великий стрес під час війни і процес перевезення мав пройти максимально легко. Зараз тварини у Познані, про них дбають і вони у безпеці.


Коментар зоопарку в Познані, оприлюднений на сторінці звіринця у соцмережах:
Нам вдалося їх евакуювати, їх вивантажили у Познані. З зони окупації та обстрілів тварин врятували (волонтерка - ред.) Наталія Попова та UAnimals. Зараз вони відпочивають. Реабілітація займе багато часу. Пережити війну – це неймовірна травма, і для тварин зокрема. Два ведмедя з зоопарку в Мені та дві левиці з «Екопарку» у Харкові…

Раніше, ще наприкінці березня, у зоопарку скаржилися - через брак коштів немає можливості закупити корми для тварин. Надто проблематично знайти таку дефіцитну рибу. Тож, в мережі зусиллями видання «Менщина» тоді оголосили публічний збір коштів.
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).