На Чернігівщині селяни зібрали тіла окупантів
На околицях сіл Нова Басань і Новий Биків на початку квітня селяни збирали тіла російських окупантів.
У цій місцевості було величезне угруповання окупантів чисельністю до 10 тисяч осіб та 2 тисяч одиниць техніки. Вороги були місяць заблоковані через своєчасний вибух мостів через річку Трубіж.
Щоразу, коли вони намагалися навести переправи на заболочених берегах Трубежа, їх знищувала українська авіація та артилерія. А їхня техніка в’язла в українських чорноземах та болотах у заплаві річки.
Після відступу росіяни в на полях та в околицях населених пунктів залишились сотні трупів російських солдатів.

Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression